Kwas hialuronowy

 


 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Terapia przy użyciu kwasu hialuronowego to świetny sposób na błyskawiczną i skuteczną eliminację zmarszczek. Stosuje się w tym celu specjalnie przystosowane preparaty kosmetologiczne, często aplikowane w formie śródskórnych iniekcji, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Kwas hialuronowy odmładza i odżywia skórę, dodając jej witalnego blasku, a co więcej, stosowany jest również do powiększania i ujędrniania ust, konturów twarzy oraz policzków. Dzięki temu, że substancja ta stanowi naturalny budulec skóry, który wpływa na jej młody wygląd, wstrzykiwanie go nie wiąże się z żadnymi niebezpieczeństwami i można tą procedurę wykonywać regularnie. Co więcej, kwas hialuronowy ma dla skóry działanie nawilżające.

 

Im starsi jesteśmy, tym mniej nasza skóra ma w sobie owej substancji, a te ilości, które pozostają, wykazują znacznie słabsze działanie. W wyniku tego procesu, skóra zauważalnie się starzeje i traci uprzedni poziom nawilżenia. Na początku tego procesu, powstają niewielkie zmarszczki, a wraz z upływem czasu, zaczynają pojawiać się też te głębokie, których eliminacja jest niezwykle trudna. Co więcej, w końcu generują się też te, które na stałe włączają się w ludzki fenotyp. Starzejąc się, twarz traci wiele istotnych substancji odżywczych, a poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego, ubytki te zostają uzupełnione i możemy znów zachwycająco się prezentować.

Czy zabieg nie wiąże się z niepożądanymi konsekwencjami?

Potwierdzamy, iż stosowany w naszym gabinecie kwas hialuronowy nie wykazuje żadnego zagrożenia dla zdrowia, a ponadto, nie powoduje alergii. Jest w pełni wchłanialny, dzięki czemu otrzymany efekt końcowy wygląda naturalnie i pięknie. Nie należy się niepokoić o efekty uboczne, ponieważ zabieg ten nie wiąże się niczym więcej niż jedynie niekiedy drobnymi zasinieniami bądź obrzękami, które już po krótkim czasie samoistnie znikają. Iniekcje są bezbolesne, ale rozumiemy, że niektórzy pacjenci mimo wszystko boją się strzykawek, dlatego na życzenie aplikujemy dodatkowo punktowy krem znieczulający. Po ukończeniu zabiegu, można od razu wrócić do codzienności, przy czym zalecane jest tylko, aby nie przebywać w miejscach bardzo zimnych lub o intensywnym nasłonecznieniu. W przypadku ciąży, karmienia piersią bądź podejrzenia nadwrażliwości na kwas hialuronowy, należy uprzednio zasięgnąć porady lekarskiej.

Rezultaty

Efekt kuracji jest widoczny od razu po ukończeniu pierwszego zabiegu, który zazwyczaj zajmuje maksymalnie 45 minut. Kwas hialuronowy ma tak silne właściwości rewitalizujące, że nawet gdy skóra wchłonie już całość preparatu, nadal utrzymuje rewelacyjny wygląd. W celu utrzymania optymalnych rezultatów na długo, zabiegi trzeba regularnie odnawiać, z częstotliwością określoną przez lekarza, najczęściej co 6-10 miesięcy. Odstępy te zależą w dużej mierze od stanu skóry, wieku, stylu życia oraz korzystania z używek i środków upiększających.

Zapraszamy do kontaktu! Każdy pacjent otrzyma swój indywidualny plan estetyczny, dopasowany do jego uwarunkowań i zapotrzebowań.

 

Stomatologia Zabielscy

ul. Kinowa 23
04-030 Warszawa

gabstomzabielscy@wp.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.- Pt. 9 - 20

 

Telefoniczna rezerwacja wizyt

22 813-69-21

 Powered by: www.cdx.pl